Producenci

Produkt dnia

Bądź na bieżąco!

Dopisz się do Newslettera

Obroża uspokajająca PETARMOR (dawniej Vetscription Settle Down Cat) dla kotów

Preparaty weterynaryjne
46.9
PLN
Obroża uspokajająca PETARMOR (dawniej Vetscription Settle Down Cat) dla kotów
Obroża uspokajająca PETARMOR (dawniej Vetscription Settle Down Cat) dla kotów
in_stock
Dostępność
produkt dostępny
Wysyłka w
3 dni
Cena: 46,90 zł
Cena netto: 38,13 zł
szt.

Opis:
Kojąca obroża dla kotów dorosłych oraz kociąt nasączona feromonów jakie wytwarza kotka w okresie macierzyństwa w celu uspokojenia potomstwa. Substancja ta jest rozpoznawalna przez koty przez całe życie. Dodatkowo wyciąg z rumianku i lawendy wspomaga działanie obroży. Obroża jest skuteczna zarówno w pomieszczenia jak i na zewnątrz.

 

Dawniej produkt znany pod marką:

Stosuje się ją w celu eliminacji strachu separacyjnego, zachowania destrukcyjnego, strachu przed burzą, wizytą u weterynarza. Pomaga wyeliminować niewłaściwe zachowania np. znaczenie moczem. Doskonałe rozwiązanie w czasie podróży i podczas wakacji. Ułatwia zaakceptowanie przez zwierzę nowych sytuacji np. pojawienie się w domu innych zwierząt, zmianę miejsca zamieszkania, pojawienie się dziecka.

 

Kupując Vescription Settle Down Obroża z feromonami dla kota zyskujesz:

- obrożę wydzielającą zapach uspokajający dla kotów,
- doskonały sposób neutralizowania stresu i niepokoju u kotów,
- bezcenny produkt w problemach z agresją u kotów,
- spokój i zadowolenie Twojego pupila,Długość: ok.38 cm.

Trwałość: 30 dni.

Zawartość feromonów: 6 %.

Opakowanie: 1 sztuka.

Vetscription Settle Down jest bardzo dobrą alternatywą dla dyfuzorów z feromonami. Jest obecna przy zwierzęciu przez cały czas, poruszając się wraz z nim, gdziekolwiek się nie wybierze. Dzięki temu działanie feromonów nie jest ograniczone do danego pomieszczenia tak jak w przypadku dyfuzorów wpinanych do kontaktu.
 
Feromony zawarte w obroży to bardzo skuteczny naturalny sposób na wyciszenie i uspokojenie kota. Niezastąpione w sytuacjach stresowych, czy w nowym otoczeniu. Doskonale sprawdzi się w przypadku nerwowych i agresywnych kotów. 
 
Vetscription Settle Down Obroża z feromonami ułatwia kotu zaakceptowanie nowych sytuacji, jest bezcennym produktem w wielu różnych przypadkach. Będzie bardzo pomocna w przypadku oswajania się kota z nowym otoczeniem (np. po kupnie lub adopcji zwierzaka lub po przeprowadzce). Niezastąpione w przypadku pojawienia się w domu kolejnego kociego domownika - zapobiega zachowaniom agresywnym. Pozwoli kotu łatwiej zaakceptować nowe otoczenie, np. na wakacjach czy uspokoi go w trakcie podróży. Będzie również doskonałym rozwiązaniem w sytuacji pojawienia się w domu dziecka, umożliwi kotu łatwiejsze przyzwyczajenie do nowej sytuacji w domu.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl